Sosyal Medya Yönetimi | Gif Ajans

Potansiyel Müşterileriniz Nerede, Markanız Orada!

Araştırmalara göre Türkiye nüfusu günde yaklaşık 7.5 saatini internette geçiriyor. Dijital mecraların sayısının ve kullanım oranının giderek arttığı dönemde markanızın bundan doğru faydalanmasını sağlıyoruz.

Doğru Mecrada Doğru İletişim

Mecralarda kullanacağımız iletişim stratejilerini, mecranın kendine has kullanıcıları ve iletişim diline göre kurgularız. Görsel yönüyle öne çıkan Instagram gibi mecralarda en iyi fotoğrafları, yazılı yönüyle öne çıkan Twitter gibi mecraları en iyi tweet’leri kullanırız.

Sosyal Medyada Sınırları Aşmak

Facebook, Instagram, Twitter gibi mecraların dışında farklı mecralarda da içerik üretiyoruz. YouTube, Ekşi Sözlük gibi farklı mecralarda ürettiğimiz içerikler ile potansiyel müşterileriniz neredeyse markanızı da oraya taşıyoruz.

Sürekli İletişim, Düzenli Raporlama

Hedef kitlenize uygun içerikleri doğru metinler ve görsellerle destekleyerek üretiriz. Bu içeriklerden aldığımız geri dönüşleri düzenli aralıklarla size sunarak markanız için gerekli optimizasyonları gerçekleştiririz.

Sosyal Medya Reklamları

Ürettiğimiz içerikleri sosyal medya reklamlarını kullanarak daha fazla kişiye ulaştırırız. Doğru hedeflemeler sayesinde pazardaki bilinirlik oranını artırır, bunu satışlarınıza yansıtırız.

Online İtibar Yönetimi

Ürünü/hizmeti kullanmadan herkesin önce yorumlara baktığı, kullandıktan sonra puanladığı bir dönemde sosyal medyadaki varlığınızı doğru kullanmalısınız. Potansiyel müşterilerinizin sorduğu sorulara, yaptığı şikayetlere kurumsal dilinize uygun cevapları en kısa sürede vererek itibarınızı her zaman yükseklerde tutarız.

Sizi Arayalım


    Referanslarımız

    Markanızın büyümeye mi ihtiyacı var? İşinizi Büyütelim!