Kurumsal Kimlik ve Grafik Tasarım | Gif Ajans

Yüzlerce markanın, binlerce ürünün arasında göze çarpmanızı, hatırlanmanızı sağlayan ilk adım markanızın grafik dilidir. Markanızın görüldüğü her yerde grafik tasarımın tüm detaylarını incelikle işleyerek, ürünün müşterilerin aklına kazınmasını sağlarız.

Markanızı Görünür Kılarız

Logo tasarımı ve kurumsal renklerin seçimi ile başlayan kimlik süreci, kalıcı bir markanın ilk adımını oluşturur. Raflarda, reklamlarda markanızın öne çıkmasını sağlayan ve markanızı en doğru şekilde anlatan tasarımlarla ilk adımı doğru atarız.

Doğru Renkler ile Öne Çıkarırız

Markanızın hitap ettiği yaş ve gelir grubu, cinsiyet gibi faktörler marka kimliğinde hangi renklerin kullanılacağını belirleyen faktörlerdir. Doğru insanların karşısına doğru renkleri çıkararak hedef kitleniz tarafından ilk bakışta fark edilmenizi sağlarız.

Doğru Tasarımlar ile Göze Hitap Ederiz

Gerek açık havada, gerek basılı mecralarda…
Mecraya uygun tasarımlar, bulunduğunuz alanda her zaman daha fazla dikkat çekmenizi sağlar. Etrafındaki nesnelerin renginden sıyrılan doğru tasarımlar ile reklam harcamalarınızın geri dönüşünü artırırız.

Tasarımın Gücünü Dijitale Taşırız

Her gün milyonlarca paylaşımın yapıldığı dijital mecralarda dikkat çekmenin anahtarı; fotoğraf, tasarım ve tipografinin harmonisini yakalamakta saklıdır. Deneyimli tasarımcılarımızın yetenekleri ile dijital tasarımı, kurallarına uygun şekilde kurgularız.

Sizi Arayalım


    Referanslarımız

    Markanızın büyümeye mi ihtiyacı var? İşinizi Büyütelim!