E-Ticaret | Gif Ajans

Özellikle perakende satışta çağın gereklerine uymak için e-ticaret sistemlerini markanız ile entegre etmelisiniz. Daha fazla kullanıcıya daha fazla satış yapmanız için hızlı, güvenli ve mobil uyumlu e-ticaret sistemleri geliştiriyoruz.

Güvenli Ödeme Sistemleri

Kullanıcıların kredi ve banka kartlarını kullanarak ödeme yaptıkları sistemlerin güvenliğini maksimum düzeyde tutmak, müşterilerinizin size olan güvenini artıracaktır. E-ticaret sistemlerinde üst düzey güvenlik önlemlerini kullanarak müşterileriniz ile güven ilişkinizi sağlam tutarız.

Sipariş ve Stok Yönetimi

Kullanışlı yönetim panelleri, müşterilerinizin isteklerini en hızlı şekilde karşılamanızı sağlar. Sipariş ve stok yönetimini tek ekrandan hızlıca yapabileceğiniz sistemler tasarlayarak e-ticaret ile maksimum kâra ulaşmanızı sağlarız

Tüm Sistemler ile Entegre

Türkiye’de ve dünyada e-ticaret ile alakalı önemli sistemler ile entegre olmak, onların sistemlerinden faydalanırken daha az maliyetle satış yapmanızı sağlar. Mağaza olanağı sunan Facebook, Instagram gibi sosyal mecralar, kargo şirketleri ve pazaryeri entegrasyonları ile satışlarınızı artırırız.

Mobilde Doğru Stratejiler

Hemen herkesin yoğun şekilde kullandığı cep telefonlarını markanıza uygun şekilde değerlendirmek e-ticaret trafiğinizi artıracaktır. Kampanya dönemleri, kişiye özel indirimler gibi stratejiler kullanarak ve bunları etkili bildirimlerle destekleyerek kitlenize anında ulaşırız.

Sizi Arayalım


    Referanslarımız

    Markanızın büyümeye mi ihtiyacı var? İşinizi Büyütelim!