Google Yeniden Pazarlama | Gif Ajans

Web siteniz ve mobil uygulamanızla daha önce etkileşimde bulunmuş kişilere Google ile yeniden ulaşın. Google ve Google ile ortak çalışan milyonlarca web sitesinde markanızı, sizinle daha önce etkileşime geçmiş kullanıcıların karşısına yeniden çıkaralım.

Doğru Kişilere Odaklanın

Web sitenizde ya da mobil uygulamanızda ürünlerinize göz atmış fakat sonradan işlem yapmaktan vazgeçmiş kişiler ile tekrar iletişim kurun. Ürünlerinizi kullanmak isteyen kişilere doğru iletişim stratejileri ve kampanyalar ile tekrar ulaşalım.

Bütçenizi Doğru Kullanın

Markanızla daha önce etkileşime geçmiş kişileri hedeflediğiniz re-marketing sistemi, minimum bütçe ile maksimum doğru kullanıcıya ulaşmanızı sağlar. Böylece ürününüzü satmak için en kolay ve verimli pazarlama stratejilerimizden faydalanmış olursunuz.

Kişiye Özel Reklamlar

Daha önce web siteniz ya da mobil uygulamanızda alışveriş işlemine başlayan fakat bu işlemi sonlandırmayan kullanıcılara kendinizi hatırlatın. “Alışverişi tamamlamayanlar” gibi özel listeler oluşturarak, bu listelere özel kampanyalar hazırlarız ve küçük bütçeler ile büyük sonuçlar elde ederiz.

Sizi Arayalım


    Referanslarımız

    Markanızın büyümeye mi ihtiyacı var? İşinizi Büyütelim!