Google Arama Ağı Reklamları | Gif Ajans

Potansiyel müşterilerinizin ürününüze dair merak ettiklerini buldukları ilk adres Google arama çubuğudur. Markanızı ve işletmenizi doğru kelimelerle anlatmak ve bu kelimeleri ilk sıraya yerleştirmek müşterilerinizin size olan güvenini artırır.

Her Zaman İlk Sıralarda Olun

Google aramalarında ilk sıralarda olan markalar müşteriler tarafından daha sık tercih edilir. SEO ve SEM araçlarını doğru kullanmak ise ilk sıralara yerleşmenin anahtarları arasındadır. Markanızın mesajlarını rakiplerinizin önüne geçirmek için SEO ve SEM’i doğru kullanıyoruz.

Doğru Müşteriye Ulaşın

Google AdWords reklamları markanızı yalnızca ilgili kişilerin önüne çıkarır. Sadece hizmet verdiğiniz sektörle ilgili aramalarda yer alarak bütçenizi en doğru biçimde kullanın. Potansiyel müşterilerinizin yaptığı aramalarda AdWords reklamları ile görünür olun.

Tıklandığınız Kadar Ödeyin

Google reklamları, yalnızca kullanıcılar tıklama işlemi gerçekleştirdiğinde ödeme alır. En efektif reklamlar arasında yer alan AdWords reklamlarından gerekli verimi almak ise doğru kelimeye doğru teklifi vermekte saklıdır. Doğru bütçe ve doğru strateji ile her tıklamadan verim alın.

Sizi Arayalım


    Referanslarımız

    Markanızın büyümeye mi ihtiyacı var? İşinizi Büyütelim!