Dijital Reklamlar | Gif Ajans

Facebook Reklamları

Facebook’un spesifik hedefleme odaklarını kullanmak, ürününüzü yalnızca göstermek istediğiniz kişilerin karşısına çıkarır. Ürününüzle ilgilenme ihtimali olmayan kişileri göz ardı etmek ise bütçenizi en doğru şekilde kullanmanızı sağlar.

Hedef kitleniz nerede yaşıyor? Kaç yaş aralığında? Eğitim seviyeleri nedir? gibi genel sorular ile hedefleme aşamasına başlarız. Markanızla ilgilenecek kişilerin bir prototipini çıkararak buna göre reklamlar kurgularız.

Instagram Reklamları

Özellikle gençlerin neredeyse tamamı tarafından kullanılan Instagram’ı doğru görsel ve doğru mesajla markanız için çok verimli bir tanıtım mecrasına dönüştürebilirsiniz. Etkileyici görsel ve dikkat çekici spot metni ile tasarladığımız Instagram’a özel paylaşımları hedef kitlenizin önüne çıkarırız. Bütçenize uygun reklamlarla markanızı milyonlarca kişinin tanımasını sağlarız. Instagram’ın günlük akışında gördüğünüz paylaşımları dışında “Stories” kısmı da yoğun olarak kullanılıyor. Özellikle Z kuşağı, Snapchat’e alternatif olarak Instagram’ın bu kısmını daha yoğun tercih ediyor. Mecraya uygun boyutlarda, Stories özelliğini de markanız için etkin biçimde kullanırız.

Twitter Reklamları

Twitter’da hedef kitleniz ile iletişim kurmak için markanızı 140 karakterde tanıtacak kadar deneyimli bir ekiple çalışın. Influencer’ların da dahil olduğu viral kampanyalar ve Twitter sponsorlu reklamları ile hedef kitlenizdeki bilinirlik oranını en üste taşıyın.

Kısa süreli kampanyalar ile hızlı bir bilinirlik kazanmanız için sponsorlu gündem (promoted trend) gibi yöntemler kullanırız. Web sitesi ziyareti ve uygulama yükleme gibi ihtiyaçlar için uygun Twitter reklam stratejileri geliştiririz.

LinkedIn Reklamları

LinkedIn reklamları neredeyse istediğiniz tek bir kişiye ulaştırabileceğiniz kadar detaylı hedefleme seçenekleri sunar. B2B pazarlamanın en önemli mecrasını doğru kullanmak için Gif Ajans’ın tecrübesinden faydalanın.

İşletmenizi tanıtmak istediğiniz sektörleri, adınızı duyurmak istediğiniz sektör profesyonellerini tam isabet hedefleriz. İşletmenize daha değerli çalışanlar katmak, iş yaptığınız sektördeki hacminizi artırmak için en doğru yöntemleri kullanırız.

Sizi Arayalım


    Referanslarımız

    Markanızın büyümeye mi ihtiyacı var? İşinizi Büyütelim!