Özel Yazılım Hizmeti | Gif Ajans

Şirket içindeki süreçleri daha verimli yönetmek için iş takip sistemleri, mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile olan ilişkilerinizi geliştirmek için CRM sistemleri gibi hizmetler de Gif Ajans bünyesinde bulunuyor. Her zaman daha fazla büyümeye odaklanmak gereken bu sistemde markanıza özel yazılım desteği veririz.

Fikrinizi Hayata Geçirin

Girişimciliğin haklı sebeplerle kutsandığı bu çağda, değer verdiğiniz iş fikirlerini geliştirmenize yardımcı oluruz. Uygulamanın tasarlanması, yazılım hizmetinin verilmesi gibi başlangıç aşamalarından geliştirme aşamasına kadar yanınızda oluruz.

Mobilin Gücünü Kullanın

Mobil cihazların kullanımının masaüstü cihazlara oranla gözle görülür şekilde arttığı bir dönemde markanızın varlığını mobile de taşımak isteyebilirsiniz. Potansiyel kullanıcıların tamamına ulaşabilmeniz için doğru bildirim stratejileri geliştiririz.

Daha Fazla Kişiye Ulaşın

Uygulamanızı tasarladıktan ve hayata geçirdikten sonra bunu geniş kitlelere yaymak için yeni bir süreç başlatmak gerekir. Google, Apple gibi alanlar başta olmak üzere uygulamanızı geniş kitlelere yaymanız için her mecrada reklam desteği veririz.

Kullanıcı Deneyimini Önemseyin

İstenilen yere varmak için bir tık fazla kullanıldığında, gereksiz bir bildirim gönderildiğinde kullanıcılar uygulamanızı kullanmaktan vazgeçebilir. İlk adımdan son adıma kadar kurguladığımız stratejilerle kullanıcı deneyimini ilk sıraya yerleştiririz.

Sizi Arayalım


    Referanslarımız

    Markanızın büyümeye mi ihtiyacı var? İşinizi Büyütelim!