Marka Yönetimi | Gif Ajans

Logonuzdan isminize, ambalajınızdan söylemlerinize ürününüze dair soyut ve somut varlıklar “marka”yı oluşturur. Markanızın adı duyulduğunda, logosu görüldüğünde insanlar ne hissediyor? Bu soruya karşılık olumlu cevaplar almak için marka isminiz, markanızın temsil ettiği değerler gibi konuları derinlemesine çalışırız.

Ambalajdan İletişime Marka Yönetimi

Tüketicinizin ürününüzle karşılaştığı her alanda, markanızı rakiplerinizin önüne taşırız. Akılda kalıcı bir isim, etkileyici bir slogan ve dikkat çeken ambalajlar ile başlayan marka yolculuğunuzun her aşamasında sizi bir adım ileri taşırız.

Marka Kişiliği Yaratmak

Markanızın adı geçtiğinde tüketicilerde olumlu bir his bırakmak uzun bir süre alabilir. Fakat bu başarıya ulaşıldığında, olumlu marka kimliği tüketicinin aklında uzun yıllar kalır. Uzun süre faydalanacağınız olumlu bir marka kişiliğini yaratır, her mecrada bu algıyı güçlendiririz.

Ürün Kimliğine Değer Katmak

Markanız güçlü mü, eğlenceli mi, klas mı? Tıpkı bir insan gibi markaların da kimlikleri vardır. Tüketicilerin beklentilerini ve markanızın vaatlerini buluşturarak ürün kimliğinizi oluştururuz. Hazırladığımız reklamlardaki söylemleri de bu doğrultuda kurgularız.

Deneyime Seslenen Markalar

Sektörünüzdeki her marka büyük ihtimalle tüketicilerin ihtiyacını karşılıyor. Her araba istenen yolu alabiliyorsa araba markalarını birbirinden farklı kılan ne? Müşterilerinizin ihtiyacını karşılamanın da ötesinde bir deneyim yaşatarak, sadık müşteriler yaratırız. Pazarlama stratejileri arasında en yeni ve etkili olan “müşteri deneyimi yaratmak” stratejisini doğru kullanırız.

Sadık Müşteri Kitlesi Oluşturmak

Güçlü bir marka deneyim, müşterilerinizde sadakate dönüşür. Potansiyel müşterilere markayı anlatmaya çalışırken, hali hazırda ürününüzü kullanan tüketicileri sadık birer müşteri haline getiririz. Marka ve müşteriler arasında güçlü bağlar kuracak olan stratejiler geliştiririz.

Sizi Arayalım


    Referanslarımız

    Markanızın büyümeye mi ihtiyacı var? İşinizi Büyütelim!