GIF AGENCY HAKKINDA

Gif Agency olarak değişen ve gelişen dünyada teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman, dinamik ve profesyonel kadromuz görsel tasarımları fikirlerimiz ile birleştirerek sizlere sunuyoruz. Hizmet olarak web yazılım, web tasarım, reklam yönetimi, sosyal medya, sosyal medya danışmanlığı, PR danışmanlığı ve marka danışmanlığı gibi birçok profesyonel hizmet veriyoruz.

 

Firmamız müşterilere verdiği tüm hizmetlerin her aşamasında müşterilerine bilgi veriyor. Haftalık ve aylık raporları sizlere sunuyoruz. Projeler geliştirirken müşterilerimizin marka değerini göz önünde bulundurarak projeler geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel web çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kreatif ve yeniliklere açık projeler çağın gereklerine uyum sağlıyoruz.

GIF Agency

 

Sürdürdüğü her projede müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir iş ortağıdır. SEO (Search Engine Optimization) ürettiğimiz her projede sitelerin iç ve dış SEO çalışmalarını yapıyoruz. Arama motorlarında hedef kelimelerde müşterilerimizin yükselmesini sağlayarak yeni müşteriler kazanmasını ve satış grafiğinin artmasını sağlıyoruz.

Konusunda uzman genç ve dinamik ekibimiz her projeyi başlarken o projeye büyük bir aşkla farklı fikirler üretiyor . Müşterilerimizi sert rekabet koşullarının yaşandığı web sektöründe sizleri her zaman rakiplerinizden bir adım önde tutmayı amaçlıyoruz ve bunun doğrultusunda çalışıyoruz. Projeleri üretirken markanızı her ortamda başarılı bir şekilde temsil etmesine ve uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz.

 

Gif Agency, yeni nesil bir reklam ajansıyla; Reklam harcamalarınızı raporlayın ve harcamalarınızı kontrol altına alın…!!