KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURMA

Baskılı İşler

 

Firmanız için

 

 • Katalog
 • İnsert
 • Broşür
 • Kartvizit tasarımları yapılması ve basımı

 

Marka kimliği oluşturulması

 

 • Markanın yaratılması
 • Yazı fontlarının tasarlanması
 • Marka sloganın yazılması ve tasarlanması
 • Renk kodlarının oluşturulması
 • Matbaa evrak tasarımlarının yapılması

 

Gerilla Pazarlama stratejileri

 

 • Şehir içinde gezilecek araç, tasarımlarının oluşturulması
 • El broşürlerinin ve ilanların tasarlanması ve basımı

WEB SİTESİ TASARIMI

Gif Agency ; Günümüz teknolojisine uygun kurumsal yapınızı en iyi şekilde yansıtacak modern tasarımlı internet sitelerini hayata geçirmektedir.

 

Tasarlanan web siteleri; Hedef kitlenize ve müşterilerinize uygun şekilde güncel trendlere ve teknolojiye uyumlu tarzda dizayn edilmiş profesyonel sitelerdir.

 

 • Tablet ve mobil uyumlu
 • Kolay anlaşılır bir yönetim paneli
 • Dinamik tasarım ve estetik görüntü
 • Seo desteği

 

Özellikleri ;

 

Kullanımı kolay

Kolay kullanım ile modern tasarımı bir arada sunarak hayalinizdeki güçlü web sitenizi oluşturmanızı sağlar.

 

SEO Optimizasyonu

SEO ile optimize edilen özel optimizasyonları içerisinde barındıran sitenizin, Google, Bing, Yahoo gibi bir çok arama motorunda, potansiyel kitlenin sitenize ulaşmasına olanak sağlar.

 

Dinamik Sayfalar

Sitenizi; markanız ve kurumsal işleyiş politikanıza göre kullanıcı panelinden dilediğiniz zaman güncelleyebilme ve bu sayede zaman kaybetmeden web sitenizi düzenleme özelliğine sahiptir.

 

Çoklu dil desteği

Çoklu dil desteği sayesinde web sitenizi uluslar arası platformda da tanıtabilirsiniz.

 

Responsive Desteği :

Mobil cihazlar ve tabletlerde de tercih etmiş olduğunuz web tasarımı uyumlu hale getirilecektir.

 

Çoklu Tasarım Seçenekleri

Kurumsal yapı ve markanıza uygun olarak hazırlanan ve size özel sunulan tasarımlar, modern çizgiler ile birleştirilerek hayata geçirilir.

 

Dijital İşyeriniz

İnternet siteniz dijital dünyadaki mağazanızdır. Hedeflediğiniz kitleye bu şekilde daha kolay ulaşabilir ve ürünlerinizi daha hızlı bir şekilde tanıtabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

Google Harita Kaydı

Google Maps kaydınızı oluşturup hedeflediniz kitlenin size daha kolay ulaşmasını sağlayın.

 

Google Analytics Hizmeti

Sitenize giriş yapan kullanıcıların detaylı analizlerine ulaşabilir, reklam kurgunuzu bu bağlamda düzenleyebilirsiniz. Dijital reklamların ölçümlenebilmesi için önemli bir araçtır.

 

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın sosyal mecralarda en iyi şekilde planlaması yapılır. Tasarımlarınız doğrultusunda hedef kitlenize ulaşabilecek stratejiler belirlenir ve marka iletişim sağlanır. Sektörünüzle ilgili özgün, güncel içerikler üretilir ve belirlenen strateji doğrultusunda bu paylaşımlar gerçekleştirilir. Sosyal medya üzerinden müşterilerinizin sormak istedikleri sorulara cevap verilir ve iletişim sürecini sistemli bir şekilde yönetiriz.

 

Stratejik Planlama ve Yönetimi

Sosyal medya markanızla ilgili renk, dil, hitap planlamaları yapılır. Hedeflenen kitleye en etkili ve hızlı bir şekilde ulaşılması için yönetim stratejisi belirleriz.

 

Konumlandırma

Hedeflediğiniz kitleye doğru bağlantılar kurulması için markanızın konumlandırılmasını yaparız. Sosyal medya içerik yönetimini planlar özgün bir konumlandırma sağlarız. Kullanılan tüm reklam mecralarını aynı çatı altında tek bir marka olacak şekilde toplarız.

 

Analiz Kontrolleri

Yönetilen sosyal mecraların hedeflenilen kitleye ulaşılmasıyla ilgili raporlar sunarız. Paylaşılan postlarda etkileşim, takipçi sayısı, demografik yapısı, yaş ve mail adresi bilgileri dahil detaylı bir analiz çalışması yapılır.

 

Raporlama

Sosyal medya yönetiminde markanıza ait aylık ve haftalık olmak üzere raporlar hazırlanır. Bu raporlar iletişim planınızı, paylaşım planlarını ve sosyal medya yönetim sonuçlarına ait raporlar sunulmaktadır.

 

Mobil Uygulamalar

Sosyal medya stratejinize ve planlamanıza uygun hedef kitle ile iletişimizi arttırmak ve müşteri datası oluşturmak için mobil uygulamalar ve yarışma kurguları planlanır.