DİJİTAL PAZARLAMA

Google Adwords Reklamları

 

Dünyanın %98’inin kullanmış olduğu en büyük arama motoru olan Google da bulunabilirliğinizi kolaylaştırın. Hedeflediğiniz kitleye en hızlı şekilde ulaşım sağlayın.

 

Görüntülü Reklam

Google reklam aldığı tüm dünyanın takip ettiği popüler sitelerde artık görülmek tahmin ettiğinizden daha kolay! Dilerseniz nokta atışı site seçerek dilerseniz ilgi alanı ve demografi odaklı hem marka bilinirliğinizi daha kolay sağlayın hem de hedef kitlenize daha hızlı ulaşabilin.

Arama Ağı Reklamlar

Hedeflediğiniz kitle sizi internette nasıl arar? sizlere ulaşmak istese nasıl ulaşabilir? Google arama ağı reklamları sayesinde müşteri potansiyellerinize artık ulaşmak daha kolay dilediğiniz lokasyonda dilediğiniz saatlerde ve günlerde bulunabilir olun!

 

Remarketing ( Yeniden Pazarlama )

Sitenize daha önce girmiş olan kullanıcıları takip mi etmek istiyorsunuz? Girdikleri her sitede sizi mi görmesini istiyorsunuz? Bunun için yeniden pazarlama reklamları tam istediğiniz reklam modeli yeniden pazarlama reklamları sayesinde sitenizi daha önce ziyaret eden kişileri dilediğiniz zaman tekrardan hedefleyebilir reklam kampanyalarınızı dilediğiniz zaman güncel şekilde tekrardan yayımlayabilirsiniz.

Facebook Reklamları

 

Facebook reklamları sayesinde Türkiye’nin online nüfusunun %90’ına erişebilirsiniz. Facebook reklamlarında demografi, ilgi alanı, coğrafi yapı ve yaş gibi bir çok optimizasyon gerçekleştirip hedeflediğiniz kitleye nokta atışı olarak daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Gönderi Reklamları

Facebook sayfanızda gönderilerinizi hedeflediğiniz kitlenin daha hızlı bir şekilde ulaşabilmesi öne çıkarabilirsiniz.

 

Carousel Reklamları

Carousel reklamları sayesinde öne çıkmasını istediğiniz ürünlerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde anlatabilirsiniz.

Facebook Lead Ads Reklamları

Facebook form reklamları olarakta bilinen reklam şekli sayesinde hedeflediğiniz kitlenin bilgilerini de toplayabilir müşteri datanıza ekleyebilir ve ürün satışını daha da hızlandırabilirsiniz.

 

Video Reklamları

Facebook video reklamları sayesinde hedef kitlenize daha uygun fiyata ve daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tv reklarınızı Facebook video reklamlarıyla ön plana daha kolay çıkartabilirsiniz.

Gmail Reklamları

 

Hedeflediğiniz kitlenin mail kutularına özel mesajlar iletebilir ve onlara daha özel olduklarınız hissettirebilirsiniz.

Youtube Reklamları

 

Türkiye’de online nüfusun %80’inin ziyaret ettiği dünyanın en çok kullanılan 2. Arama motoru olan Youtube aracılığıyla reklamlarınızı hedeflediğiniz kitleye çok daha hızlı ve uygun reklam kampanyalarıyla anında duyurabilirsiniz.

Instagram Reklamları

 

Başlangıçta bir fotoğraf platformu olarak ortaya çıkan instagram son yıllarda hedef kitleye ulaşmak için kullanılan en önemli reklam mecralar arasında yerini aldı. Doğru estetik tasarımlarınızla dilediğiniz kitleye slogonlarınız ulaşabilirsiniz. İnstagram reklamlarınız sayesinde hedef kitlenizi sitenize yönlendirebilir ve videolar sayesinde görsellerinizi tanıtabilir ve size hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Linkedin Reklamları

 

İş dünyasının en önemli iletişim kanallarından biri olarak linkedin, sayesinde firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda dilediğiniz kişilere daha kolay ulaşabilir ve profesyonel kesime dilediğiniz mesajı daha kolay iletebilirsiniz. Ayrıca işletmenizdeki acık poziyonlarınız için linkedin reklamları sayesinde CV toplayabilirsiniz. Şirketinizin ürün ve hizmetlerini doğrudan tanıtabilirsiniz.

Twitter Reklamları

 

Tek seferde 140 karakter kullanarak işinizi büyütüp hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Twitter reklamları sayesinde kitlenizi genişletin ve takipçi kazanın elde etmiş olduğunuz kitleyle internet sitenizin trafiğini arttırın.

Swarm/Foursquare Reklamları

 

Foursquare / Swarm reklamları sayesinde işletmenizin kapısında daha fazla müşteri girmesini sağlayın.

ve işletmenizin yakınından geçen potansiyellerinize doğrudan ulaşım sağlayın.